9 maja Wyszogród stał się miejscem mocnej rywalizacji nauczycieli.
Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Płocku zorganizował w Hali Sportowej w Wyszogrodzie II Powiatowy Trójbój Rekreacyjno - Sportowy ZNP Powiatu Płockiego.
Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia ponieważ Patronatem Honorowym zawody objęła Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat oraz Przewodnicząca Rady Joanna Misiakowska.
Były to wyjatkowe sportowe zmagania pełne rywalizacji fair- play, zabawy, uśmiechu i integracji środowiska nauczycieli z powiatu płockiego.
Dziękujemy organizatorom i wszystkim zaangażowanym na czele z Panią Ewą Kowalak Prezes ZNP Oddział Płock za profesjonalne przygotowanie wydarzenia.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom zawodów:
I miejsce drużyna z Wyszogrodu - Puchar Wicemarszałka Sejmu Piotra Zgorzelskiego
II miejsce ZS im.S.Staszica w Gąbinie- Puchar Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza
III miejsce drużyna ze Słubic - Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród Iwony Gortat
IV miejsce drużyna z Bielska - Puchar Przewodniczącej Rady Gminy i Miasta Wyszogród Joanny Misiakowskiej


