Witamy na nowej stronie! - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Drodzy Mieszkańcy, z wielką przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nową witrynę internetową www.wyszogrod.pl

Zmiany, oprócz tych najbardziej widocznych aspektów czyli szaty graficznej, dotyczyły dostosowania naszej strony do dzisiejszych standardów. Nowa strona jest teraz w pełni responsywna, co ma znaczenie przy korzystaniu z niej z innych urządzeń takich jak smartfony czy tablety.

Nowy portal dostosowany został również do wymogów określonych w aktualnie obowiązujących przepisach prawa a w szczególności:

  • ustawy z dnia 19 lipca 2019r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz.U. z 2020r. poz. 713)
  • ustawy z dnia 4 kwietnia 2019r. o dostepności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (t.j. Dz.U. z 2019r. poz. 848).

Odmieniona strona internetowa zawiera treści publikowane od 1 stycznia 2021r. Proszę się jednak nie martwić archiwum starej strony internetowej znajdą Państwo pod adresem: https://wyszogrod.pl/aktualnosci/archiwum

Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszej strony prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się do naszego newslettera