Inwentaryzacja źródeł ciepła - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

 

Szanowni Państwo,
 
Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród informuje, że na terenie Gminy i Miasta  w terminie od 05.05.2021r. do 05.06.2021r. rozpocznie się inwentaryzacja źródeł ciepła. Jest ona realizowana w związku z koniecznością działań na rzecz poprawy jakości powietrza jakie prowadzone są na obszarze całego województwa mazowieckiego. Jej celem jest zlokalizowanie wszystkich źródeł niskiej emisji (lokalnych kotłowni węglowych i pieców grzewczych). 
Inwentaryzacja jest obowiązkowa dla wszystkich budynków i lokali ogrzewanych indywidualnie. W lokalach lub budynkach, których użytkownicy uniemożliwią przeprowadzenie inwentaryzacji, należy uznać, że ich ogrzewanie następuje z wykorzystaniem źródeł pozaklasowych, tzw. „kopciuchów”.
Inwentaryzacja będzie realizowana przez ankieterów firmy JK Inspect., która wykonuje zlecenie na rzecz Gminy i Miasta Wyszogród. Ankieterzy odwiedza Państwa domy – na świeżym powietrzu przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych w celu wypełnienia ankiet. Pracownicy posiadać będą identyfikatory wystawione przez Urząd Gminy. 
 
W związku z aktualnym stanem epidemii istnieje także możliwość bezpiecznego udziału w badaniu poprzez zdalne wypełnienie ankiety online, dostępnej na stronie internetowej pod adresem: http://ankieta1.you2.pl/
 
Załączniki:
 
 
 

Zapisz się do naszego newslettera