Dbajmy o nasze dobro wspólne - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Szanowni Państwo,

Naszym wspólnym celem jest, aby nasze miasto było coraz bardziej urokliwe i zachęcało do korzystania z przestrzeni publicznej.

Dlatego też zwracamy się do Państwa z apelem, abyśmy wspólnie dbali o czystość i porządek wokół nas, w tym w miejscach ogólnodostępnych jak park, rynek, bulwar i inne.

Niestety w ostatnim czasie obserwujemy różne zachowania społeczne, które powodują straty dla nas wszystkich, jak chociażby wrzucanie kamieni do niedawno wyremontowanej fontanny, czy też notoryczne wyrzucanie śmieci w miejscach do tego nieprzeznaczonych.

Przypominamy, że miasto objęte jest monitoringiem i w każdej chwili możemy wyciągnąć konsekwencje wobec konkretnych osób, natomiast nie jest naszym celem, aby Państwa karać.

Dlatego w pierwszej kolejności zwracamy się z apelem o odpowiedzialne zachowanie, a także zwracanie uwagi sobie nawzajem, po to, aby wspólnie dbać o porządek i wizerunek naszego miasta.

Dodatkowo już w ten weekend oddajemy do Państwa dyspozycji leżaki usytuowane na bulwarze wiślanym (w miejscu monitorowanym) i prosimy o należyte ich użytkowanie w miejscu dla nich wyznaczonym.

Zapisz się do naszego newslettera