Letni Nadwiślański Wieczór w Wyszogrodzie - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Drodzy mieszkańcy, Drodzy goście

Po tak długim okresie „odpoczynku” mogliśmy wspólnie się spotkać i spędzić nadwiślański wieczór. Sobotnie spotkanie zostało zorganizowane na miarę możliwości po zelżeniu restrykcji covidowych. W związku z tym wykorzystaliśmy ten moment na wesołe spędzenie czasu dziękujemy więc wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas, udaną, ale i zarazem bezpieczną zabawę.

Uroczystego otwarcia wieczoru dokonała Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat wraz z Przewodniczącą Rady Gminy i Miasta Wyszogród Barbarą Dominikiewicz, które przywitały przybyłych gości, zapraszając do wspólnej zabawy. Po oficjalnym otwarciu obchodów „Letniego Nadwiślańskiego Wieczoru” jako pierwszy na scenie wystąpił zespół „Nowa Kultura – Paweł „Kola” Kołodziejski, następnie roztańczona „Mavilena” zapraszała wszystkich do tańca. Tego wieczoru nie zabrakło także Andrzeja Rybińskiego polskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora, który zaśpiewał każdemu znane piosenki. Kolejną gwiazdą wieczoru był zespół „BAYERA”. Występ zespołu przypadł do gustu zarówno młodszej publiczności jak i dorosłym. Wieczór zakończyliśmy zabawą z DJ’em- Graboś Events, która trwała do północy.


Organizacja LETNIEGO NADWIŚLAŃSKIEGO WIECZORU nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie i pomoc wielu osób i instytucji.

W związku z tym pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Pracownikom UGiM, służbom mundurowym tj. Ochotniczym Strażom Pożarnym, Policji, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem, Panu kapitanowi Bogumiłowi Pielacińskiemu, który umilał zebranym przejażdżki tramwajem wodnym, MGKRPA która to włączyła się w organizację miasteczka zabaw dla naszych najmłodszych uczestników sobotniego spotkania.

Podziękowania składamy również naszym sponsorom, którzy zawsze nas wspierają i nigdy o nas nie zapominają:

  • Dyrektorowi Generalnemu Jarosławowi Śniedź PADILLA POLSKA
  • Zarządowi i Pani Dyrektor Joannie Stelmach VISTULA BANK SPÓŁDZIELCZY
  • Zarządowi REMONDIS AQUA WYSZOGRÓD
  • Panu Sławomirowi Gortat WRZOS WYSZOGRÓD
  • Prezesowi Waldemarowi Zaorskiemu i Prezesowi Leszkowi Buks KALTRUS
  • Pani Barbarze Kasztelan MECHANIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDOWA
  • Pani Jadwidze Kaweckiej SKLEP KABANOSEK

Ponadto dziękujemy za obecność wszystkim Mieszkańcom, Gościom i Turystom, a na tą chwilę zapraszamy już za rok oraz do obejrzenia fotorelacji z naszego nadwiślańskiego sobotniego wieczoru.

Zapisz się do naszego newslettera