Odbiór zadania: przebudowa drogi gminnej Słomin – Dzierżanowo (gm. Mała Wieś) - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Urząd Gminy i Miasta w Wyszogrodzie informuje o zakończeniu realizacji inwestycji wykonanej w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W dniu 30.08.2021 r. dokonano odbioru końcowego robót budowlanych dla zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej Nr 291546W o łącznej długości 1667,00 mb w miejscowości Słomin.

W otwarciu uczestniczył Minister Maciej Małecki, Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat, Sekretarz Gminy i Miasta Wioletta Dobrowolska, Dyrektor Biura Poselskiego Macieja Małeckiego Michał Orliński a także przedstawiciele sołectwa Słomin: Radny Marcin Sielczak i Sołtys Marzena Kołakowska oraz wykonawca inwestycji Marcin Głuchowski.

Jest to finał kolejnej bardzo ważnej i potrzebnej inwestycji na terenie naszej gminy, która będzie służyła mieszkańcom oraz innym użytkownikom drogi.

Chcielibyśmy w imieniu sołectwa Słomina oraz Gminy i Miasta Wyszogród podziękować za okazaną pomoc w pozyskaniu funduszy na przebudowę długo oczekiwanej drogi Panu Ministrowi Maciejowi Małeckiemu.

Zapisz się do naszego newslettera