Dzień Edukacji Narodowej - Święto Wszystkich Nauczycieli i Pracowników Oświaty - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Szanowni Dyrektorzy, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty

Dzień Edukacji Narodowej to Święto Wszystkich Nauczycieli i Pracowników Oświaty. Z tej okazji składamy Państwu serdeczne podziękowania za zaangażowaną, efektywną i twórcza pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą oraz gratulacje za dotychczasowe osiągnięcia.

W dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest kształtowanie mądrego wychowanego w duchu prawdziwych wartości i tradycji, młodego pokolenia. Szkoła jest miejscem, w którym człowiek nie tylko zdobywa i przyswaja niezbędną wiedzę, ale też uczy się jak tę wiedzę pogłębiać, w jaki sposób wykorzystywać ją w życiu codziennym. Od najmłodszych lat nauczyciel jest przewodnikiem, doradcą, przyjacielem.

To dzięki Państwa zaangażowaniu i umiłowaniu zawodu kolejne pokolenia mogą pogłębiać wiedzę i kształtować umysły. Życzymy, aby przywiązanie i wdzięczność uczniów, a nierzadko również absolwentów szkół, wynagradzały trud niełatwej pracy i stanowiły dowód na to, jak ogromną rolę spełniliście w ich życiu. Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowaniu postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory.

Równocześnie życzymy Wszystkim Państwu dużo zdrowia, wytrwałości i satysfakcji oraz dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej, a także wiele szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym. Niech wysiłek wkładany w pracę z młodzieżą będzie motywacją do podejmowania ambitnych wyzwań, które zaowocują poczuciem spełnienia zawodowego.

Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród

/-/ Iwona Gortat

Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Wyszogród

/-/ Barbara Dominikiewicz

ŻYCZENIA (.jpg)

Zapisz się do naszego newslettera