Piszą o nas! Wizyta w Wyszogrodzie Sekretarza Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych Pana Macieja Małeckiego. - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Wczoraj i dziś na łamach portalu infoPłock TV opublikowane zostały trzy artykuły na nasz temat.
 
Wszystkie związane były z wizytą w naszym mieście Sekretarza Stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych Pana Macieja Małeckiego, który wziął udział w kilku ważnych wydarzeniach.
Pierwszym był odbiór końcowy zadania: "Przebudowa parkingu przy ul. Niepodległości w Wyszogrodzie" dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
 
Dobrą wiadomość mamy także dla naszych strażaków z OSP. W Urzędzie Gminy i Miasta Wyszogród odbyło się uroczyste przekazanie i podpisanie umowy na zakup hełmów strażackich. Zostaną one zakupione dzięki przekazanej darowiźnie na ten cel od Fundacja Energa. Symboliczny czek przekazała Prezes Fundacji Magdalena Kit-Krawczyk.
 
Najważniejszym punktem wizyty Pana Ministra było uroczyste przekazanie czeku na kwotę 4 140 000,00 złotych na ręce Pani Burmistrz Iwony Gortat. Jest to gwarancja dofinansowania w ramach Rządowego Programu "Polski Ład" na zadanie: "Zmiana sposobu ogrzewania wraz z poprawą efektywności energetycznej Szkół Podstawowych w Wyszogrodzie, Kobylnikach oraz Rębowie".
 
Dziękujemy Panu Ministrowi i wszystkim zaangażowanym osobom.
Razem działamy dla Gminy i Miasta Wyszogród!

Zapisz się do naszego newslettera