BĘDZIE BEZPIECZNIEJ W WYSZOGRODZIE - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

27 grudnia to dzień pełen dobrych wiadomości dla Gminy i Miasta Wyszogród, Burmistrz Gminy i Miasta Iwona Gortat, Skarbnik Gminy i Miasta Bogumiła Laskowska w obecności Przewodniczącej Rady Gminy i Miasta Barbara Dominikiewicz podpisały umowy  z wykonawcą firmą DROG-BET Marcin Głuchowski na realizację dwóch zadań  - Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściu dla pieszych przy Szkole Podstawowej oraz Przedszkolu Samorządowym w Wyszogrodzie – oba przejścia będą zlokalizowane przy ul. Niepodległości.

Podczas uroczystego podpisywania umów obecny był Pan Minister Maciej Małecki, który wielokrotnie podkreślał jak ważne jest bezpieczeństwo mieszkańców i dzieci, którzy na co dzień będą korzystali z mających powstać bezpiecznych przejść dla pieszych w dwóch newralgicznych miejscach.

Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Pani Iwona Gortat dziękowała Przedstawicielowi Rządu Panu Ministrowi Maciejowi Małeckiemu za udzielane wsparcie dla Wyszogrodu, miedzy innymi dwóch przejść dla pieszych , które uzyskały łączne dofinansowanie w kwocie 240.000 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - co znacząco poprawi poziom bezpieczeństwa przy placówkach oświatowych.

Zgodnie z umową przejścia mają powstać do 15 maja 2022 roku.

Zapisz się do naszego newslettera