Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Szanowni Mieszkańcy,

Przypominamy, że od 1 lipca 2021r., każdy właściciel lub zarządca budynku jest zobowiązany do złożenia w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw.

Proces składania deklaracji  do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków trwa już od 1 lipca 2021r., ma on na celu zebranie wszystkich danych dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Każdy budynek, który posiada źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW należy zgłosić wypełniając odpowiednią deklarację.

Deklarację można złożyć w  formie papierowej – wypełniony dokument można wysłać listem bądź złożyć osobiście w Urzędzie Gminy i Miasta Wyszogród, ul. Rębowska 37 pokój nr 3, 09-450 Wyszogród

Deklaracje do pobrania:

  • deklaracja budynki i lokale mieszkalne

deklaracja-A-22.06.2021-2

  • deklaracja budynki i lokale niemieszkalne

deklaracja-B-22.06.2021

Deklaracje można także złożyć samodzielnie bez wychodzenia z domu, żeby to zrobić trzeba posiadać profil zaufany albo podpis elektroniczny i kliknąć w poniższy link.

http://www.zone.gunb.gov.pl/.

Złożenie deklaracji jest obowiązkowe, jeżeli Twój dom posiada źródło ciepła
i spalania paliw zainstalowane przed 1 lipca 2021 r. Na złożenie deklaracji jest 12 miesięcy. Jeżeli źródło ciepła lub spalania paliw zostało zainstalowane po 1 lipca 2021r. deklarację należy złożyć w terminie 14 dni.

Zapisz się do naszego newslettera