Przebudowa ul. Rębowskiej w Wyszogrodzie - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Szanowni Mieszkańcy,

Na dzień 18 lipca ( poniedziałek ) zaplanowane jest rozpoczęcie prac w ramach zadania : Przebudowa drogi gminnej nr 291542W – ul. Rębowska w Wyszogrodzie , realizowanego przez Gminę i Miasto Wyszogród z rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W pierwszym etapie wystąpią miejscowe utrudnienia przy przejściach dla pieszych zarówno na jezdni jak i na chodnikach.

Natomiast na środę 20 lipca zaplanowane jest rozpoczęcie frezowania nawierzchni jezdni.

Ulica Rębowska nie będzie całkowicie zamknięta dla zaopatrzenia punktów działalności gospodarczej znajdujących się przy niej.

Główny ruch i dostęp do remontowanej ulicy będzie odbywał się poprzez ulice: Płocką, Niepodległości , Czerwińską, Okólną , Klasztorną , Narutowicza, Mickiewicza, Rynek.

Zwracamy się z gorącym apelem a zarazem prośbą o nie parkowanie i nie pozostawianie samochodów na miejscach parkingowych wzdłuż całej ulicy Rębowskiej.

Prosimy o wyrozumiałość , cierpliwość i zachowanie ostrożności podczas ruchu na głównej ulicy naszego miasteczka w czasie trwania remontu.

Zdajemy sobie sprawę, że będzie to spore utrudnienie w funkcjonowaniu dla nas wszystkich , ale na pewno po zakończonej inwestycji poprawi się stan techniczny i estetyczny drogi, a co za tym idzie także komfort z jej korzystania.

 

Zapisz się do naszego newslettera