Zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

               W związku z ograniczeniem możliwości przyjmowania interesantów, Urząd Gminy i Miasta Wyszogród informuje, że istnieje możliwość zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 24 267 26 16 , 24 267 26 00

w godzinach pracy Urzędu tj. od 7:30 do 15:30 do dnia 10 kwietnia 2020r. ( nie jest wymagany podpis elektroniczny)

W/w przypadku oryginały zgłoszeń należy przesłać do Urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń) oraz dopuszczalne jest :

- uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,

- potwierdzenie doręczenia do Urzędu zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej ( nie jest wymagany podpis elektroniczny).

WZÓR ZGŁOSZENIA 

 

 

 unnamsdasded

Zapisz się do naszego newslettera