Informacja dotycząca transportu do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród informuje, iż istnieje możliwość zapewnienia transportu do punktu szczepień osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do tych miejsc.

W związku z rozpoczęciem Realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2,

Transport taki przeznaczony jest dla osób:

• posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami; (Symbol przyczyny niepełnosprawności oznacza się następująco: R – upośledzenie narządu ruchu; N – choroby neurologiczne;)

• mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

 

15 stycznia 2021 r. zostanie uruchomiona specjalna infolinia gdzie Mieszkańcy będą mogli zwrócić się z prośbą o transport do punktu szczepień. Aby skorzystać z gminnego transportu należy najpierw zarejestrować się na szczepienie w jeden z poniższych sposobów:

1. Zadzwonić na całodobową i bezpłatną infolinię – tel.: 989
2. Skontaktować się z wybranym punktem szczepień
3. Zarejestrować się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie 511-234-861 w godzinach 8.00-15.00.

Od najbliższego piątku tj 15.01.2021 w godzinach 8.00 – 15.00 będzie funkcjonowała infolinia, która umożliwi rejestrację chętnych do skorzystania ze zorganizowanego transportu.

Miejsce szczepień : CENTRUM MEDYCZNE BARTOSZEK, MICHALCZEWSCY, CELIŃSKI Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Centrum Medyczne” BMC, Wyszogród, Płocka 29, tel. 24 231-10-92.

 

doooooooo

Zapisz się do naszego newslettera