Nowy portal Gminy i Miasta Wyszogród - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

111Szanowni mieszkańcy,
pragniemy poinformować, iż rozpoczęto prace przygotowawcze nad stworzeniem nowego portalu internetowego poświęconego naszej gminie. W związku z tym podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu konsultacji społecznych. Każdy z Państwa będzie mógł od dzisiaj do dnia 21 października 2016 roku przesyłać swoje sugestie, propozycję oraz pomysły dotyczące nowego serwisu. Mile widziane będą także zdjęcia naszej Gminy i Miasta, a najlepsze z nich stworzą nową, odświeżoną szatę graficzną strony.
Wszelkie Państwa pomysły oraz materiały prosimy przesyłać drogą elektroniczną na specjalnie uruchomioną w tym celu skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się do naszego newslettera