Otwarcia siłowni zewnętrznej w Wyszogrodzie - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

W dniu 21 marca 2019 r. dokonano uroczystego otwarcia siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej im.  Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie

Zadanie pn. „ Budowa siłowni zewnętrznej na terenie zielonym przy Szkole Podstawowej w m. Wyszogród” zostało współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poprzez Lokalną Grupą Działania – Razem dla Rozwoju.

Gmina i Miasto Wyszogród w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Mecenasów Sportu opracowała, złożyła i rozliczyła wniosek , który uzyskał dofinansowanie w kwocie 36 240,00 zł. przy całkowitej wartości zadania – 38 350,00 zł.

Na terenie siłowni zostały zamontowane części dwustanowiskowych urządzeń do ćwiczeń siłowych oraz fitness. Siłownia posiada zarówno strefę do ćwiczeń  dla kobiet jak i mężczyzn.

Usytuowanie siłowni w bezpośrednim sąsiedztwie z istniejącym placem zabaw pozwoli na wspólne i aktywne spędzanie wolnego czasu rodziców z dziećmi.

Siłownia jest ogólnodostępna i bezpłatna dla wszystkich chętnych, więc każdy może z niej korzystać, nie ponosząc przy tym żadnych opłat.

W tym samym dniu odbyło się także uroczyste otwarcie boiska sportowego przy Hali Sportowej w Wyszogrodzie w ramach tworzenia spójnej sieci obiektów sportowych.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzania czasu w naszym mieście!

 

P1320637

 

P1320698

 

P1320705

 

P1320715

 

P1320721

 

Więcej zdjęc na facebooku Gminy i Miasta Wyszogród. 

Zapisz się do naszego newslettera