Gminne Obchody Święta Niepodległości - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

 

Obchody Święta Niepodległości w Gminie i Mieście Wyszogród rozpoczęły się dnia 8 listopada 2019r. przy Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie, gdzie odbył się uroczysty apel poległych i złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą mieszkańców Wyszogrodu walczących o niepodległość, a następnie delegacja z UGiM Wyszogród złożyła kwiaty na grobie Nieznanego Żołnierza. Po części oficjalnej wszyscy obecni przeszli do Hali Sportowej, gdzie uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie zaprezentowali program patriotyczny pn. ,,Pieśń o tej, co nie zginęła ".

Dnia 11 listopada 2019r. w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Rębowie została odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny przez ks. Rafała Bednarczyka przy udziale Orkiestry Dętej  OSP Rębowo. Po Mszy delegacje złożyły kwiaty oraz znicze przy Pomniku Niepodległości.

Szczególne podziękowania składamy Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie oraz Parafii Rębowo za trud i zaangażowanie w organizację Obchodów Święta Niepodległości.

 

 

FOTORELACJA

 

 DSC1008

Zapisz się do naszego newslettera