ANKIETA DOTYCZĄCA ILOŚCI ZAGOSPODAROWANYCH BIOODPADÓW W KOMPOSTOWNIKU PRZYDOMOWYM W ROKU 2023 - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Szanowni Państwo,

zwracamy się do mieszkańców kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej ankiety dotyczącej ilości zagospodarowanych bioodpadów w kompostowniku przydomowym w roku 2023.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla osób, które posiadają kompostowniki i korzystają ze zwolnienia w części z opłaty za kompostowanie bioodpadów w kompostowniku przydomowym. Do udziału zachęcamy również pozostałych właścicieli nieruchomości kompostujących bioodpady.

Celem ankiety jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi wytworzonych i poddanych kompostowaniu w kompostownikach przydomowych na terenie Gminy i Miasta Wyszogród.

W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu (rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r.) dane zawarte w ankiecie będą wliczone do poziomów recyklingu, które jest zobowiązana osiągnąć gmina.

Ankiety należy odesłać lub dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród ul. Rębowska 37, 09-450 Wyszogród lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 stycznia 2024 roku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

  • w pokoju nr 3 w Urzędzie Gminy i Miasta Wyszogród ul. Rębowska 37,
    09-450 Wyszogród,
  • telefonicznie pod numerem tel. 24 267 26 15,
  • za pośrednictwem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Druk ankiety w wersji papierowej można pobrać poniżej:

Ankieta dotycząca ilości zagospodarowanych bioodpadów w kompostowniku przydomowym w roku 2023 - do pobrania

Ankietę można również wypełnić i przesłać w wersji online (poniżej link do ankiety):

Ankieta dotycząca ilości zagospodarowywanych biodpadów w kompostowniku przydomowym na terenie Gminy i Miasta Wyszogród - wersja online

Zapisz się do naszego newslettera